Ubytování a okolí

Příjemné ubytování dvoulůžkové, třílůžkové a čtyřlůžkové pokoje s předsíňkou, televizí, vlastním sociálním zařízením a sprchovým koutem. Nabízíme Vám  pohodu a klid v klidné části městečka Nejdek v Krušných horách.  Věříme, že prostředí je ideální pro rodinnou dovolenou v krásné, klidné horské krajině, daleko od hluku velkoměsta.

Co Vám můžeme nabídnout:

Nedaleko pensionu, krásnou procházkou cca 2 km do mírného stoupání se nachází Tisovský vrch 700 m.n.m. Na vrcholku Tisovského vrchu, zvaného "Pajndl" se nachází  vyhlídková věž s nádherným výhledem do širokého okolí. Z její terasy je vidět až desítky kilometrů. Je to pěkná procházka pro odpoledne, lesem po značených turistických stezkách.

Další možnosti:

Klínovec - 1244 m n.m. je největší lyžařské středisko Krušných hor. Nachází se pouze 120 km západně od Prahy v blízkosti hranic     s  Německem.  Hezký výlet s nádhernou vyhlídkou do krajiny Krušných hor . Od pensionu cca 40 km.

Lyžařské tratě všech druhů obtížností jsou pravidelně upravovány. Středisko nabízí sněhovou garanci nově vybudovaným systémem umělého zasněžování, který pokrývá všechny sjezdové tratě - celkem 7.4 km uměle zasněžovaných svahů o rozloze 17.5 hektarů. Zasněžovací systém je plně automatizovaný. V areálu je k dispozici 5 km dlouhá upravovaná běžecká trať.

Boží Dar - je svou nadmořskou výškou 1 028 m n.m. nejvýše položeným městečkem ve střední Evropě. Nachází se na náhorní planině v centru Krušných hor, na státní hranicí s Německem. Středisko Boží Dar je jedním z významných středisek zimních sportů. Lyžařský areál Neklid nabízí návštěvníkům komplexní služby včetně parkoviště, půjčovny lyží a snowboardu, školy lyžování a rychlého občerstvení. Ve středisku jsou vleky o délce 300 - 1 000 m. Sjezdovky mají lehkou až střední obtížnost. Pro snowboardisty je vybudován snowpark. V areálu jsou dvě osvětlené sjezdovky.

Karlovy Vary - Jedny z nejslavnějších českých lázní, vedle Prahy nejnavštěvovanějším místem v českých zemích. Proslavily se  zvláštnostmi, které jsou typické pro toto město a jeho blízké okolí. Prosluly se ve světě výrobou růžového porcelánu, křišťálového skla Moser. Od roku 1805 produkcí chutného bylinkového likéru Karlovarská Becherovka -zvaného jako třináctý "léčivý" pramen. V roce 1850 zde začal Karl Bayer vyrábět známé lázeňské oplatky. Pořádá se zde mnoho akcí: plesy, zahájení lázeňské sezony, kánoe Mattoni, světoznámý filmový festival a mnoho dalších. Je zde možnost koupání v termálním bazénu nad hotelem Thermál s celoročním provozem včetně zimních měsíců. Je zde mnoho turistických zajímavostí např. rozhledna Diana s lanovou dráhou, vyhlídka Jelení skok a  další zajímavosti ...

Mariánské Lázně - jsou druhými největšími českými lázněmi, s velkým bohatstvím minerálních pramenů. Přímo v areálu jich vyvěrá 40 a v nejbližším okolí téměř 100. Území současných lázní patřilo premonstrátskému klášteru v Teplé.

Zajímavostí - Zpívající fontána před hlavní kolonádou má každou lichou hodinu hudební produkci doplněnou ve 21 a 22 hodin scénickým osvětlením.

Františkovy Lázně - jsou jedním z pilířů tzv. "Západočeského lázeňského trojúhelníku". Přestože jsou malé, jsou velmi krásné. Jejich poloha blízko hranice se SRN a nedaleko historického Chebu z nich dělá velmi přitažlivou turistickou destinaci. Do dnešní doby si zachovaly ráz lázeňského města z přelomu 19. a 20. století, kdy bylo evropské lázeňství na svém vrcholu.

Potůčky - Díky nové politické situaci po roce 1989 a otevření hraničního přechodu pro pěší přímo v obci, se dnešní Potůčky stávají vyhledávaným turistickým střediskem. Najdeme zde jedno z největších a nejživějších tržišť západního regionu. Pro milovníky zimních sportů je k dispozici lyžařský vlek a sjezdovka. Dále pak sportovní areál - krytý bazén (vířivá koupel, umělé vlny, sauna, masáže). Tenisový kurt slouží k rekreačnímu sportování.

PK-správa nemovitostí © 2007

Úvodní stránkaUbytováníCeníkFotogalerieKontakt

footer image footer image